PŘEDSTAVENÍ

nĚCO O NÁS

Naše rodina žije v rodinném domku se zahradou, v klidné obci nedaleko Prahy, jménem Svémyslice. Zde máme dostatek prostoru a přírody pro naši velkou lásku - pejsky. 
Před témeř 20 lety jsme na přání dětí pořídily prvního Labradorského retrievera - fenku jménem Jessie. V té době jsme ještě bydleli v Praze,
poblíž Stromovky a Letenských sadů.
Jessie byla věrnou společnicí a kamarádkou. S neutuchající dobrou náladou provázela našeho syna od jeho deseti let, až do doby, než se osamostatnil.

Jessie se dožila krásných 15 let. Po jejím odchodu do psího nebe nám bylo velmi smutno.

Uvažovali jsme opět o labradorce a také jsme si jednu objednali z chovné stanice Sirius Brix. Po narození jejich „déčkového“ vrhu v roce 2013, ve kterém byla hnědá i černá štěňátka, jsme neodolali a domů si nakonec přivezli fenky dvě. Čokoládovou Dessy Sirius Brix a černou Donnu Sirius Brix. Obě fenky vyrostly do krásného exteriéru a skvělých povahových vlastností s vynikajícími předpoklady k chovu, jako společnice nebo k lovecké práci.
Zkoušky složily bez problémů a na výstavách získaly výborné hodnocení. 

Díky skvělému zdravotnímu stavu a negativním nálezům na kyčlích a loktech mohly být zaneseny do plemenné knihy jako chovné feny.
Image

Od roku 2015 jsme certifikováni jako

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice.

Odchováváme pouze štěňátka s průkazem původu FCI.
Průkaz původu majitele nezavazujete k účastí na výstavách ani jiných akcích.
To je pouze na majiteli pejska. My jsme samozřejmě hrdí, pokud naše dospělá štěňátka dosáhnou ocenění na výstavách nebo soutěžích.
Velice rádi uvítáme od majitelů zprávy i fotografie. 
Od narození jsou štěňátka řádně očkována a pravidelně odčervována.
V době odběru (8-9 týden) jsou načipována a mají vystaveny Mezinárodní očkovací průkazy - PASY.
Štěňátka jsou odchována v zázemí rodinného domu se zahradou, ve společnosti tří dalších labradorů. To jim poskytuje dostatek prostoru na socializaci, přivyknutí si na zvuky i na přítomnost lidí.

Donna a Dessy

2015 - S paničkou na výcviku.

Aron, Donna a Dessy

Všichni se už těšíme na náš nový domov v rodinném domku se zahradou ve Svémyslicích, nedaleko Prahy. Krásná, velká zahrada umožní našim pejskům každodenní neomezené dovádění v přírodě. I štěňátka z naší chovatelské stanice budou mít z domu přímý výběh ven a budou vychovávána jak v domě, tak i na zahradě.

Aron

Při loveckém výcviku 2018.

Aron

2016. Do rodiny se nám vrátil pejsek Aron, kterého si vybrala rodina s invalidním dítětem pro jeho úspěšnější rehabilitaci. Dítě však mělo alergickou reakci na srst a tak jsme si ho vzali zpět domů. Aron je velmi milý, přítulný a oddaný. Stal se naším věrným společníkem.

Aron, Dessy a Cally

2017. V tomto roce nás bohužel po nešťastné události opustila černá Donna. Jedno z jejích štěňátek - černá Cali zůstala u nás. V současné době máme tedy čokoládovou Dessy, černého Arona a černé, dnes již odrostlé štěně Cali, z které bude brzy nádherná psí slečna.

Dessy

Při loveckém výcviku 2018.

Aron

2016. Úspěšně složené zkoušky dovedností OVVR.

Aron

Při loveckém výcviku 2018

Dessy

2018